Centar za usluge pravnim licimaCentar za usluge pravnim licima

Poštovani klijenti,

da bismo unapredili uslugu koju pružamo Vašoj kompaniji, u Beogradu, Novom Sadu i Staroj Pazovi smo formirali Centar za usluge pravnim licima (corporate.servicecenter@erstebank.rs). Centar je u funkciji od 15. oktobra.

Osnovni cilj osnivanja Centra za usluge pravnim licima je pružanje kvalitetnije i efikasnije usluge klijentima. Centar za usluge pravnim licima će Vam pružati sledeće usluge:

  • prijem statusne dokumentacije za račune platnog prometa (dinarski i devizni)
  • kupoprodaja deviza (otkup deviza, terminska prodaja deviza)
  • prijem dokumentacije za plaćanja prema inostranstvu
  • prijem dokumentacije i izdavanje potvrda kod polaganja/isplate osnivačkog uloga
  • oročavanje viška vaših likvidnih sredstava na dinarskim i deviznim računima
  • obezbeđivanje različitih potvrda i kopija dokumenata
  • pomoć pri rešavanju reklamacija

Ukoliko naše usluge koristite u Novom Sadu, za obavljanje ovih poslova na raspolaganju će Vam biti:

Adresa

Kontakt osobe

Mail adresa

Telefon

Mob. telefon

Grupni telefon

Fax

NOVI SAD Bul.Oslobođenja br. 5 

Stanislava Teslić-Vukašinović

stanislava.teslic-vukasinovic@erstebank.rs

021/480-9517

060/87 47 789 

021/480-9550   

021/480-9717   

Jasmina Srdić

jasmina.srdic@erstebank.rs

021/480-9465

060/87 47 787

Tijana Čalija

tijana.calija@erstebank.rs

 021/480-9503

060/87 47 835

Jelena Blaževic

jelena.blazevic@erstebank.rs

021/480-9519

060/87 47 788

 

U Beogradu:

Adresa

Kontakt osobe

Mail adresa

Telefon

Mob. telefon

Grupni telefon

Fax

BEOGRAD, Milutina Milankovića 11b     

 

011/201-5088     

021/489-0669  

Dragana Đukić

Dragana.Djukic@erstebank.rs

011/209-0149

060/87 47 650

Jelena Živanić

Jelena.Zivanic@erstebank.rs

011/ 209-0121

060/87 47 782

Stefan Dikić

Stefan.Dikic@erstebank.rs

011/ 209-0182

060/87 47 583

Vanja Mićić

Vanja.Micic@erstebank.rs

011/209-0134

060/87 47 663

Bojan BaraćBojan.Barac@erstebank.rs011/209-0123060/87 47 774
Bojana BožićBojana.Bozic@erstebank.rs011/209-0168060/87 47 745

Jelena Hakaj

Jelena.Hakaj@erstebank.rs

011/ 220-9104

060/87 47 633

 

U Staroj Pazovi:

Adresa

Kontakt osoba

Mail adresa

Telefon

Mob. telefon

Grupni telefon

Fax

STARA PAZOVA,Kralja Petra I, 2

Verica Urošević

Verica.Urosevic@erstebank.rs

022/366-212

060/87 47 785

021/480-9550

021/480-9726

 

 U Nišu:

Adresa

Kontakt osoba

Mail adresa

Telefon

Mob. telefon

Grupni telefon

Fax

NIŠ Sinđelićev trg 20  

Sanja Pavlović

Sanja.Pavlovic@erstebank.rs

018/295-800

060/87 47 786

 018/295-800

021/480-9712